top of page

O nás
 

P6200509.JPG

Ubytovanie&reštaurácia Bodliak sa nachádza na konci podhorskej obce Žiar v slepej ulici len 50 metrov od Ski Centra Dolinky. Ubytovanie poskytujeme v 5 izbách. Tri sú trojlôžkové s možnosťou prístelky a vlastnou kúpeľňou. Dve dvojlôžkové izby zdieľajú spoločnú kúpeľnu. Jedna z nich je s možnosťou prístelky. 

Reštaurácia má kapacitu 32 miest, v prípade osláv a iných udalostí, je možné kapacitu navýšiť na 45 miest. Reštauráciu obklopujú dve veľké terasy s kapacitov spolu 24 miest. 

Hosťom poskytujeme raňajky. Reštaurácia je otvorená denne pre verejnosť v dňoch štvrtok až nedeľa. 

Kto sme?

O celý chod ubytovania,reštaurácie všetko s nimi spojené sa staráme my, dve sestry Anna a Zuzana. Poteší nás, keď nás naši hostia nenazývajú "personálom". Zakladáme si na priamej komunikácií a osobnom prístupe. Vždy sa potešíme spätnej väzbe vyslovenej priamo pri od-ubytovaní alebo rôznym nápadom, čo zlepšiť, pridať zmeniť. Pri poskytovaní ubytovacích služieb sa snažíme čo najmenej zaťažovať životné prostredie, to isté platí aj pri poskytovaní reštauračných služieb. Odpad recyklujeme, zbytky z raňajok a chodu prevádzky kompostujeme. Čistiace prostriedky rozrábame z koncentrátov slovenskej výroby (sú prírodné) opakovane do vlastných nádob. Pokiaľ to ročné obdobie dovolí, zeleninu a ovocie podávame výlučne zo slovenských sadov a záhrad. Pri našom ubytovaní sa nachádza niekoľko malých bylinkových záhrad, z ktorých čerpáme čerstvé bylinky do limonád, či mnoho ovocných kríkov s malinami, černicami či jahodami. Na pečivo chodíme do mikulášskych pekárni, vajíčka preferujeme z lokálnych chovov. Bez problémov vieme urobiť vegetariánske či vegánske raňajky alebo zámeny v jedlách na základe potravinových intolerancií.

Používame úsporné žiarovky, v sprchách nájdete hlavice s perlátormi, ktoré znižujú prietok vody bez pocítenia rozdielu. Nesplachujeme pitnou vodou, ale používame vodu zo studne s ktorou aj polievame trávnik. 

Naše ubytovanie a reštaurácia sa stále vyvíja a mení, tešíme sa z každého hosťa, ktorí ku nám zavíta a ešte viac, keď sa aj znovu vráti :) 

A&Z

P5190451.JPG
bottom of page