top of page

O nás
 

Snímka obrazovky 2023-09-12 o 20.47.35.png

Ubytovanie&Reštaurácia Bodliak sa nachádza na konci podhorskej obce Žiar v slepej ulici len 50 metrov od Ski Centra Dolinky. Ubytovanie poskytujeme v 5 izbách. Každá z izieb má vlastnú kúpeľňu a je s možnosťou prístelky. Tri izby sú trojlôžkové a dve dvojlôžkové. 

Reštaurácia má kapacitu 34 miest, v prípade osláv a iných udalostí, je možné kapacitu navýšiť na 45 miest. Reštauráciu obklopujú dve veľké terasy s kapacitov spolu 24 miest. 

Hosťom poskytujeme raňajky v cene a možnosť polpenzie za poplatok. Reštaurácia je otvorená aj pre verejnosť. Aktuálne otváracie hodiny nájdete v sekcií

Kto sme?

O celý chod ubytovania, reštaurácie všetko s nimi spojené sa staráme my, dve sestry Anna a Zuzana. Poteší nás, keď nás naši hostia nenazývajú "personálom". Zakladáme si na priamej komunikácií a osobnom prístupe. Vždy sa potešíme spätnej väzbe vyslovenej priamo pri od-ubytovaní alebo rôznym nápadom, čo zlepšiť, pridať zmeniť. Pri poskytovaní ubytovacích služieb sa snažíme čo najmenej zaťažovať životné prostredie, to isté platí aj pri poskytovaní reštauračných služieb. Odpad recyklujeme, zbytky z raňajok a chodu prevádzky kompostujeme. Čistiace prostriedky rozrábame z koncentrátov slovenskej výroby (sú prírodné) opakovane do vlastných nádob. Pokiaľ to ročné obdobie dovolí, zeleninu a ovocie podávame výlučne zo slovenských sadov a záhrad. Pri našom ubytovaní sa nachádza niekoľko malých bylinkových záhrad, z ktorých čerpáme čerstvé bylinky do limonád, či mnoho ovocných kríkov s malinami, černicami či jahodami. Na pečivo chodíme do mikulášskych pekárni, vajíčka preferujeme z lokálnych chovov. Bez problémov vieme urobiť vegetariánske či vegánske raňajky alebo zámeny v jedlách na základe potravinových intolerancií.

Používame úsporné žiarovky, v sprchách nájdete hlavice s perlátormi, ktoré znižujú prietok vody bez pocítenia rozdielu. Nesplachujeme pitnou vodou, ale používame vodu zo studne s ktorou aj polievame trávnik. 

Naše ubytovanie a reštaurácia sa stále vyvíja a mení, tešíme sa z každého hosťa, ktorí ku nám zavíta a ešte viac, keď sa aj znovu vráti :) 

A&Z

P1010730_edited.jpg
P4090030.jpg
bottom of page